Luiten, Saxton en de GolfSixes

De twee Nederlanders doen komende weekeinde mee aan een nieuw toernooi met een nieuwe formule.
@media (max-width: 679px){#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65d64228cddd8 img{#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{width: 470px;height: 470px;}}@media (min-width: 680px) and (max-width: 680px){#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65d64228cddd8 img{#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{width: 624px;height: 624px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65d64228cddd8 img{#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{width: 1290px;height: 726px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65d64228cddd8 img{#fig-65d64228cddd8 img.lazyloading{width: 948px;height: 533px;}}

Op de baan van de Centurion Golfclub bij het Engelse St.Albans, evn ten noorden van de grote ring rond Londen, doen zestien team mee. De matchplaypartijen gaan over zes holes en de formule is greensomes.
Beide spelers slaan af en kiezen vervolgens met welke bal ze om en om slaand verder gaan.

Ziggo Sport Golf zendt beide dagen, zaterdag en zondag, live uit.
Dag 1 – 13.30-19.00 uur
Dag 2 – 13.00-19.00 uur

De teams

ENGELAND: Chris Wood, Andy Sullivan
THAILAND: Thongchai Jaidee, Kiradech Aphibarnrat
AUSTRALIË: Sam Brazel, Scott Hend
ZUID-AFRIKA: Darren Fichardt, Brandon Stone
DENEMARKEN: Thorbjørn Olesen, Lucas Bjerregaard
FRANKRIJK: Alexander Levy, Grégory Bourdy
SPANJE: Pablo Larrazábal, Alejandro Cañizares
WALES: Bradley Dredge, Jamie Donaldson
AMERIKA: Paul Peterson, David Lipsky
NEDERLAND: Joost Luiten, Reinier Saxton
BELGIË: Nicolas Colsaerts, Thomas Detry
ZWEDEN: Johan Carlsson,Joakim Lagergren
INDIA: S.S.P Chawrasia, Chikkarangappa S
PORTUGAL: Ricardo Gouveia, José-Filipe Lima
ITALIË: Matteo Manassero, Renato Paratore
SCHOTLAND: Richie Ramsay, Marc Warren

De poules

A Engeland, Denemarken, Nederland, India

B - Thailand, Spanje, België, Schotland

C - Australië, Wales, Amerika, Portugal

D – Zuid-Afrika, Frankrijk, Zweden, Italië

Zaterdag 6 mei – de poulewedstrijden

Sessie 1

11.30-12.45 Engeland v India             

11:45-13.00 Denemarken v Nederland

12.00-13.15 Thailand v Spanje

12.15-13.30 Schotland v België

12.30-13.45 Australië v Amerika

12:45-14.00 Wales v Portugal          

13.00-14.15 Zuid-Afrika v Italië       

13.15-14.30 Zweden v Frankrijk 
         

Sessie 2

13:35-14.50 Engeland v Denemarken     

13:50-15.05 Nederland v India

14:05-15.20 Thailand v België       

14:20-15.35 Spanje v Schotland           

14:35-15.50 Wales v Amerika  

14:50-16.05 Australië v Portugal     

15.05-16.20 Frankrijk v Italië

15:20-16:35 Zuid-Afrika v Zweden

Sessie 3

15:40-16:55 Denemarken v India           

15:55-17:10 Engeland v Nederland

16:10-17:25 België v Spanje            

16:25-17:40 Thailand v Schotland     

16:40-17:55 Australië v Wales         

16:55-18:10 Amerika v Portugal              

17:10-18:25 Zweden v Italië               

17:25-18:40 Zuid-Afrika v Frankrijk  

Zondag 8 mei – Knock-out fase

13:05-14:20 Winnaar A v Runner-up D                                              

13:20-14:35 Runner-up A v Winnaar D                                              

13:35-14:50 Winnaar B v Runner-up C                                              

13:50-15:05 Runner-up B v Winnaar C                                                                                       

15:10-16:25 Winnaar 1ste kwartfinale v Winnaar 2de kwartfinale

15:25-16:40 Winnaar 3de kwartfinale v Winnaar 4de kwartfinale

17:00-18:15 Match om 3de plaats

17:15-18:30 Finale

Laatste nieuws