Dit lees je in Golfers Magazine 9

Profiel Charley Hull • Verhoog je golf IQ • IJzers van Titleist en Ping getest • Interviews met Alex Norén, Hester Sicking en Stefana Boot • Golfmythes ontkracht • Masterclass bunkerspel • Overzicht draagtassen

Dit lees je in Golfers Magazine 9

Golfers Magazine nummer 9 ligt vandaag of morgen in de winkel. Heb je je lijfblad liever standaard elke maand op de deurmat? Neem dan nu een abonnement!

Hieronder een greep uit de artikelen die je kunt lezen in de meest recente editie.

Golfers Magazine 9 staat weer boordevol reportages, interviews, reisverhalen, equipment en instructies.
Charley Hull is hét gezicht voor vrouwengolf. Ze houdt van het spelletje, zegt wat ze denkt en is razend populair. 'Ik speel liever een rondje met mijn vrienden dan een professioneel toernooi.' Een portret.
Titleist en Ping hebben nooit zo'n haast met het uitbrengen van nieuwe clubs, dus als er dan nieuwe ijzers komen, staat iedereen te trappelen. Terecht, want de T250 en i240 mogen er zijn. Een test.
Ee houten 3 is accurater dan een driver, betere golfers slaan meer fairways en je moet scoren op de par 3's. Toch? De statistieken vertellen een andere verhaal. We ontkrachten een aantal hardnekkige golfmythes.
Als alles volgens plan verloopt, heeft Nederland er binnenkort weer een playing professional bij. Hester Sicking heeft altijd haar eigen pad gevolgd en is niet bang om keihard te werken. Een interview.
Spanning doet rare dingen met een mens. Dat merk je al bij een normaal rondje, en helemaal in een pro-am, als je tussen de grote jongens staat. 'Maar door om te leren gaan met wedstrijdspanning word je wel een betere golfer.'
Kom jij altijd in één keer uit de bunker? En hoe lang is je gemiddelde putt vervolgens? De meeste amateurs nemen te veel of te weinig zand mee, door een slechte invalshoek en de realease van het clubhoofd. Doe er wat aan.
In Mijn Drive spraken we deze maand met Stefana Boot, die gek is op golf en skiën. 'Ik ben ooit van de baan gestuurd omdat mijn broek en sokken te kort waren. Kom op, zeg!'
Elke golfer heeft een goede draagtas nodig. Handig voor golftrips, noodzakelijk als trolleys de baan niet in mogen en functioneel voor snelle rondjes. We zetten negen toptassen voor je op een rij.
Andrew Murray, winnaar op de DP World Tour, laat zien hoe je met slim spel en betere strategische beslissingen tot zes slagen per ronde kunt winnen. Verhoog je golf IQ en scoor beter.
Het eelt op zijn handen bewijst hoe hard de 43-jarige Alex Norén nog steeds traint. Met resultaat. Na een hardnekkige blessure won hij dit jaar twee keer op de DP World Tour. Een interview.
Als je naar een bestemming als Curaçao gaat, doe je jezelf schromelijk tekort als je alleen gaat golfen. Het eiland heeft zoveel meer te bieden, ontdekten we zelf.