Luiten speelde de tweede ronde op de par-72 baan van het snikhete Leopard Creek – temperaturen rond de veertig graden Celsius – in 67 slagen (zes birdies) om op een totaal van zes onder par te komen.
Later op de dag kwam Van Driel ook op -6 uit – na twee late bogeys. (stand en live scoring). Beiden staan gedeeld vijftiende.
Luiten eindigde in vijf deelnames twee keer in de top-10 van het Alfred Dunhill Championship. Van Driel legde een jaar geleden beslag op de vierde plaats.
De twee Nederlanders hebben vijf strokes achterstand op Marcus Kinhult. De 27-jarige Zweed – tweede in het KLM Open van afgelopen seizoen – speelde nog nooit in het Alfred Dunhill Championship, maar dat verhinderde hem niet om met 68-65 op elf onder uit te komen.
Ziggo Sport 6 zendt de derde ronde zaterdag van 10.30 tot 15.30 uur rechtstreeks uit
- Golffile.ie