Tourniveau voetenwerk met de FootJoy Tour Rival

De nieuwe Tour Rival golfschoen van FootJoy biedt maximale grip in moelijke omstandigheden, volop comfort en een sportieve look.

Tourniveau voetenwerk met de FootJoy Tour Rival

Met zijn Softspikes biedt de Tour Rival uitzonderlijke grip, wat het volgens FootJoy de ideale keuze maakt voor golfers die betrouwbare prestaties en tractie nodig hebben, vooral onder uitdagende weersomstandigheden. Deze waterdichte schoen zorgt ervoor dat je droog blijft en stevig op je voeten staat, terwijl je geniet van het ruime, comfortabele ontwerp.

Stabiel en comfortabel

Golfers weten dat stabiliteit de sleutel is tot een consistente swing, en de Tour Rival biedt precies dat. De schoen is uitgerust met een Duramax-rubberen buitenzool die een solide basis biedt. Voor extra duurzaamheid is er een beschermende rand toegevoegd.

Dankzij de zachte EVA-tussenzool biedt de schoen demping bij elke stap, terwijl de verbeterde enkelkraag het comfort verhoogt zonder concessies te doen aan de prestaties

Maximale grip

De Tour Rival blinkt uit in alle speelomstandigheden dankzij strategisch geplaatste tractiebalken in de tenen- en hielgebieden. Deze balken verbeteren de grip, terwijl de verwisselbare Pulsar LP-noppen van Softspikes®, met Fast Twist 3.0-technologie, zorgen voor maximale tractie en prestaties op diverse terreinen. Of je nu speelt op natte, gladde banen of op droge, stevige grond, de Tour Rival biedt de grip die je nodig hebt om op je best te presteren.

De Tour Rival is gemaakt van synthetisch leer, wat zorgt voor een strakke en moderne look. De schoen is niet alleen stijlvol maar ook praktisch dankzij de waterdichte constructie.

Precieze pasvorm

De golfschoen is voorzien van een Flex Last, met een afgeronde teenbox en ruimte in de voorvoet en wreef. In combinatie met een iets smallere hiel en een verhoogd teengedeelte, zorgt dit voor voor een pasvorm die aansluit bij het atletische profiel van de schoen.

Prijs: € 139